Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARERRA BLECUA, Alberto (född 1952): "El medo y el dolor, encogen", signerad och daterad Carerra Blecua -90, blandteknik, 173x108 cm
UTSTÄLLD: Galerie L, Stockholm 1990
115247
2011-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här