Alberto Carerra Blecua blandteknik

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARERRA BLECUA, Alberto (född 1952): "El medo y el dolor, encogen", signerad och daterad Carerra Blecua -90, blandteknik, 173x108 cm
UTSTÄLLD: Galerie L, Stockholm 1990

115247

2011-12-28