Hjalmar Linde oljemålning

Hjalmar Linde oljemålning
Hjalmar Linde oljemålning
Hjalmar Linde oljemålning
Hjalmar Linde oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

LINDE, Hjalmar (1867-1948): Förtöjda båtar i grådis, signerad H. L-e, olja på pannå, 25x17 cm

Pannåöverdel med skador

115249

2011-12-21