Lena Cronqvist oljemålning

Lena Cronqvist oljemålning
Lena Cronqvist oljemålning
Lena Cronqvist oljemålning
Lena Cronqvist oljemålning
Lena Cronqvist oljemålning
Lena Cronqvist oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CRONQVIST, Lena (född 1938): "Makrill", signerad Lena, olja på duk, 55x65 cm

115282

2011-12-21