Reinhold Norstedt oljemålning

Reinhold Norstedt oljemålning
Reinhold Norstedt oljemålning
Reinhold Norstedt oljemålning
Reinhold Norstedt oljemålning
Reinhold Norstedt oljemålning
Reinhold Norstedt oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NORSTEDT, Reinhold (1843-1911): Forsmotiv, signerad och daterad Reinhold Nordstedt 1885, Wingåker, olja på duk, 75x111 cm

115301

2011-12-21