Kvinna i trädgård oljemålning

Kvinna i trädgård oljemålning
Kvinna i trädgård oljemålning
Kvinna i trädgård oljemålning
Kvinna i trädgård oljemålning
Kvinna i trädgård oljemålning
Kvinna i trädgård oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLSON, Carl (1964-1940): Kvinna i trädgård, signerad C O.n.90. olja på pannå, 36x28 cm

115326

2011-12-21