Georg Ganmar skulptur

Georg Ganmar skulptur
Georg Ganmar skulptur
Georg Ganmar skulptur
Georg Ganmar skulptur
Georg Ganmar skulptur
Georg Ganmar skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GANMAR, Georg (1916-76): Rådjur, gips, signerad Ganmar, höjd 73, längd 50 cm

Skada på bakbenen, fotnagg

115351

2011-12-21