Roland Kempe litografi

Roland Kempe litografi
Roland Kempe litografi
Roland Kempe litografi
Roland Kempe litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

KEMPE, Roland (1907-1991): Kvinna i svart duk, signerad och numrerad Kempe 144/310, litografi, 42x43,5 cm

115352

2011-12-21