Hans Hamngren oljemålning

Hans Hamngren oljemålning
Hans Hamngren oljemålning
Hans Hamngren oljemålning
Hans Hamngren oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

HAMNGREN, Hans (född 1934): "Vasen i fönstret", signerad och daterad Hamngren 1973, olja på duk, 37x40cm

115354

2011-12-21