Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KINDBORG, John (1861-1907): Landskap med mor och son, signerad och daterad Kindborg -82, olja på duk, 147x113 cm
Krackeleringar, duklagning
115371
2011-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här