Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SPEGEL, gustaviansk, Stockholms hallstämpel, förgylld med polerat guld och slagmetall, kvicksilverfolierade glas, 164x64 cm
Dekorskador och lagningar
115377
2011-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här