Gustaviansk spegel
Valmis
2011-12-22
115377
| Korkein tarjous | 18 500 SEK |
| Arviointi | 15 000 SEK |
SPEGEL, gustaviansk, Stockholms hallstämpel, förgylld med polerat guld och slagmetall, kvicksilverfolierade glas, 164x64 cm
Dekorskador och lagningar