Hans Wigert etsningar

Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar
Hans Wigert etsningar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIGERT, Hans (född 1932): (2), Ansikten resp Tärnan, signerade H Wigert, etsningar, 7/15, 6/30, 30x30 resp. 20x21 cm, varav en ramad

115393

2011-12-22