Klubbat för:
5 400 SEK
6 000 SEK
SPEGEL, gustaviansk, sign. Johan Åkerblad, Stockholms hallstämpel, bronserad, höjd 92x42 cm
Senare glas, skador, ombronserad
115397
2011-12-22