Spegel Johan Åkerblad

Spegel Johan Åkerblad
Spegel Johan Åkerblad
Spegel Johan Åkerblad
Spegel Johan Åkerblad

Klubbat för:

5 400 SEK

6 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk, sign. Johan Åkerblad, Stockholms hallstämpel, bronserad, höjd 92x42 cm

Senare glas, skador, ombronserad

115397

2011-12-22