Birger Ljungquist akvarell

Birger Ljungquist akvarell
Birger Ljungquist akvarell
Birger Ljungquist akvarell
Birger Ljungquist akvarell

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUNGQUIST, Birger (1894-1965): Erik XIV och Karin, signerad, akvarell, 37x28 cm

115400

2011-12-22