Enrico Baj, Guernica

Enrico Baj, Guernica
Enrico Baj, Guernica
Enrico Baj, Guernica
Enrico Baj, Guernica

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BAJ, Enrico (1924-2003): "Guernica" 1972, signerad Baj 30/250, färglitografi med glitter, bildyta ca 53x71x60 cm

115413

2012-01-10