Ernst Dahl stockholmsmotiv
Valmis
2011-12-22
115414
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
DAHL, Ernst (1900-tal), 2 st: stockholmsmotiv, Stigbergsgatan resp Kungsklippan, signerad och daterad 1912, akvarell, 30x23 cm vardera
1 saknar glas