Ernst Dahl stockholmsmotiv

Ernst Dahl stockholmsmotiv
Ernst Dahl stockholmsmotiv
Ernst Dahl stockholmsmotiv
Ernst Dahl stockholmsmotiv

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAHL, Ernst (1900-tal), 2 st: stockholmsmotiv, Stigbergsgatan resp Kungsklippan, signerad och daterad 1912, akvarell, 30x23 cm vardera

1 saknar glas

115414

2011-12-22