Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
JESSEN, Carl Ludwig (Danmark, 1833-1917): Susanna i badet, signerad och daterad CL Jessen Deezbüll, olja på duk, 111x94 cm
Duklagningar
115438
2011-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här