Carl Ludwig Jessen oljemålning

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

JESSEN, Carl Ludwig (Danmark, 1833-1917): Susanna i badet, signerad och daterad CL Jessen Deezbüll, olja på duk, 111x94 cm

Duklagningar

115438

2011-12-22