Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WIEDH, Leonard (1866-1938): Älgtjur i vinterskog, signerad L. Wiedh, olja på duk, 75x50
115491
2011-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här