Jenny Nyström teckning

Jenny Nyström teckning
Jenny Nyström teckning
Jenny Nyström teckning
Jenny Nyström teckning

Klubbat för:

5 000 SEK

Arviointi

7 000 SEK

Kuvaus

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Sydländsk kvinna med korg, signerad och daterad 1875, blandteknik, 18x12 cm

Kuntoraportti

115532

Päivämäärä:

2011-12-28