Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BEJEMARK, KG (1922-2000): Skiss till Greta Garbo, skiss 1, skulptur i trä, stål, tejp, signerad och daterad -06 samt "Greta", höjd 43 cm 1
115552
2011-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här