KG Bejemark skulptur föreställande Greta Garbo

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BEJEMARK, KG (1922-2000): Skiss till Greta Garbo, skiss 1, skulptur i trä, stål, tejp, signerad och daterad -06 samt "Greta", höjd 43 cm 1

115552

2011-12-27