Bjerke Petersen färglitografi
2011-12-27
115561
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BJERKE PETERSEN, Vilhelm (Danmark 1909-1957): Komposition, färglitografi, signerad, 20/50, 38x45,5 cm
Proveniens:Gerd Nordenskjöld