Axel Törneman oljemålning

Axel Törneman oljemålning
Axel Törneman oljemålning
Axel Törneman oljemålning
Axel Törneman oljemålning
Axel Törneman oljemålning
Axel Törneman oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TÖRNEMAN, Axel (1880-1925): Från Venedig, signerad Törneman, olja på duk, 59x50, utförd 1912
PROVENIENS: Inköpt av nuvarande ägarens moster på Linköpings museum, 8 mars 1973

115570

2011-12-27