Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
TÖRNEMAN, Axel (1880-1925): Från Venedig, signerad Törneman, olja på duk, 59x50, utförd 1912
PROVENIENS: Inköpt av nuvarande ägarens moster på Linköpings museum, 8 mars 1973
115570
2011-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här