Karmstolar från Ingmar Bergman

Klubbat för:

10 000 SEK

12 000 SEK

GRIPSHOLMSSTOLAR, 1 par med en fotpall, 1900-tal
Proveniens: Käbi Laretei och Ingemar Bergman

Smärre slitage

115597

2012-01-28