Miniatyrer med kungaporträtt
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MINIATYRMÅLNINGAR, 4 st., signerade och daterade på baksidan Af Wetterbergh 1870 (Julius Alexis W. 1816-1872), föreställande Gustav Vasa, Gustav II Adolf, Karl XII samt Gustav III, olja på papp, 7,5x6 - 6,5x5 cm
115621
2011-12-27