Miniatyrer med kungaporträtt

Miniatyrer med kungaporträtt
Miniatyrer med kungaporträtt
Miniatyrer med kungaporträtt
Miniatyrer med kungaporträtt

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYRMÅLNINGAR, 4 st., signerade och daterade på baksidan Af Wetterbergh 1870 (Julius Alexis W. 1816-1872), föreställande Gustav Vasa, Gustav II Adolf, Karl XII samt Gustav III, olja på papp, 7,5x6 - 6,5x5 cm

115621

2011-12-27