Bonadsfragment Småland

Bonadsfragment Småland
Bonadsfragment Småland

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BONADER, 5 st, fragment av, Småland, målade på väv, 81 x 31, 68 x 45, 27 x 64, 148 x 30 resp 114 x 47 cm

skador, slitage

115679

2012-01-10