John Philip Hellberg fartygsporträtt

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HELLBERG, John Philip (född 1893): Fartygsporträtt av amerikanska tremastade fullriggaren - clipperskeppet "Red Jacket", signerad J. Ph. Hellberg, olja på duk, 46x51 cm

Smärre fläckar

115687

2011-12-29