Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HELLBERG, John Philip (född 1893): Fartygsporträtt av amerikanska tremastade fullriggaren - clipperskeppet "Red Jacket", signerad J. Ph. Hellberg, olja på duk, 46x51 cm
Smärre fläckar
115687
2011-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här