Tallrikar 1 par Kina 1800-tal
2012-01-04
115698
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger av skrivtecken och figurer, diameter ca 20 cm
Slitage