Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
STEIFF "MECKI" OCH "MICKI" IGELKOTT, 3 st., 1950-60-tal, huvud i gummi, kropp i filt och plysch, klädd i skjorta, väst och byxor, en med etikett, höjd 28 cm
Smärre slitage och skador
115712
2011-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här