Oljemålning otydligt signerad

Oljemålning otydligt signerad
Oljemålning otydligt signerad
Oljemålning otydligt signerad
Oljemålning otydligt signerad
Oljemålning otydligt signerad
Oljemålning otydligt signerad

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Åstrand, otydligt signerad, olja på pannå, 34x23 cm

Zustandsbeschreibung

115774

2012-01-02