Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Åstrand, otydligt signerad, olja på pannå, 34x23 cm
Zustandsbeschreibung
115774
2012-01-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner