Ångmaskin
Valmis
2012-01-02
115788
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
ÅNGMASKIN, 1900-talets början, Gebrüder Bing, höjd 33 cm, senare tillbehör från Fleischmann medföljer
Skador