Ångmaskin
Closed
2012-01-02
115788
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
ÅNGMASKIN, 1900-talets början, Gebrüder Bing, höjd 33 cm, senare tillbehör från Fleischmann medföljer
Skador