Orientmatta signerad

Orientmatta signerad
Orientmatta signerad

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, Täbriz, signerad, 1950-tal, ca 292x206

slitage

115789

2011-12-30