Eugéne Chigot

Eugéne Chigot
Eugéne Chigot
Eugéne Chigot
Eugéne Chigot
Eugéne Chigot
Eugéne Chigot

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CHIGOT, Eugéne Henri A (1860-1923): Fiskare halar upp fartyg, signerad Eug Chigot, olja på duk, 85x130 cm

115790

2012-01-03