EWK litografi

EWK litografi
EWK litografi
EWK litografi
EWK litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARLSSON, Ewert (1918-2004): Biskopsmöte, signerad EWK-93, 163/300, färglitografi, 42x60 cm

115850

2012-01-03