Lennart Nilsson fotografi Carl XVI Gustav
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILSSON, Lennart (född 1922): Sveriges kung, signerad och daterad Lennart Nilsson 1973, färgfotografi (fäst på masonitskiva), 50x40 cm, dedikation a tergo: 2 okt 1973 från vännen Lennart
Fläckar, kantstött
115857
2012-01-03