Lennart Nilsson fotografi Carl XVI Gustav

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

NILSSON, Lennart (född 1922): Sveriges kung, signerad och daterad Lennart Nilsson 1973, färgfotografi (fäst på masonitskiva), 50x40 cm, dedikation a tergo: 2 okt 1973 från vännen Lennart

Fläckar, kantstött

115857

2012-01-03