Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
GRAFIK, 4 delar, Bertil Bull Hedlund, Gustaf Isander "Stora Glasbruksgatan 40", Västerlånggatan", Gustav Rudberg, etsningar samt litografi, varierande mått
Fläckar
115897
2012-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här