Grafik Hedlund Isander Rudberg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

GRAFIK, 4 delar, Bertil Bull Hedlund, Gustaf Isander "Stora Glasbruksgatan 40", Västerlånggatan", Gustav Rudberg, etsningar samt litografi, varierande mått

Fläckar

115897

2012-01-03