Ulla Fries etsning

Ulla Fries etsning
Ulla Fries etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRIES, Ulla (1946): "I skogsbrynet", signerad och daterad Ulla Fries -76, etsning, 21x19 cm

115898

2012-01-03