Emile Bernard tusch

Emile Bernard tusch
Emile Bernard tusch
Emile Bernard tusch
Emile Bernard tusch

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERNARD, Emile Henri (1868-1941): Modellakt, signerad och daterad 1918, tusch, 28x18,5 cm

115907

2012-01-03