Order of the Sword Sweden

Order of the Sword Sweden
Order of the Sword Sweden
Order of the Sword Sweden
Order of the Sword Sweden

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVÄRDSORDEN, Sverige, Riddarkors, förgylld brons och emalj, 55x37 mm

Emaljskador

115965

2012-01-31