Order of the Sword Sweden

Order of the Sword Sweden
Order of the Sword Sweden

Klubbat för:

56 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

SVÄRDSORDEN, Sverige, Storkorskedja, förgyllt silver och emalj

Emaljnagg

115979

2012-01-31