Order of the North Star

Order of the North Star
Order of the North Star

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

NORDSTJÄRNEORDEN, Sverige, Ordenskedja, förgylld och emaljerad

Emaljskador

115980

2012-01-31