Klubbat för:
30 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
NORDSTJÄRNEORDEN, Sverige, Ordenskedja, förgylld och emaljerad
Emaljskador
115981
2012-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här