Order of the Three Stars Latvia
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
TRE STJÄRNORS ORDEN, Lettland, 1:a klass, Ordenstecken med band, i förgyllt silver, märkt FM (Muller Riga), 51 mm, Kraschan i silver, märkt med silverstämplar, samt WF Müller Riga, Latvija, 82 mm, i etui
115998
2012-01-31