Order of the Seraphim Sweden

Order of the Seraphim Sweden
Order of the Seraphim Sweden

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SERAFIMERORDEN, Sverige, silverbroderat tecken, 17/1800-tal, 15,5 cm

Smärre slitage

116019

2012-01-31