Ernst Smith oljemålning

Ernst Smith oljemålning
Ernst Smith oljemålning
Ernst Smith oljemålning
Ernst Smith oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

SMITH, Ernst (1868-1945): Carlshamns östra hamn, signerad Ernst Smith, olja på duk, 38,5x44,5 cm

116092

2012-01-04