Dolk och svärd

Dolk och svärd
Dolk och svärd

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TULAWAR, JAMBIYA, 1900-tal, längd 94 resp 40 cm

Skador, rost

116096

2012-01-03