Myntskåp

Myntskåp
Myntskåp
Myntskåp
Myntskåp
Myntskåp
Myntskåp
Myntskåp
Myntskåp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MYNTSKÅP, med inredning, 1900-tal, mahogny, höjd 150, 48x38 cm PROVENIENS: Myntkabinettet

Smärre slitage och skador

116107

2012-01-04