Jet-Te L Ranning oljemålning

Jet-Te L Ranning oljemålning
Jet-Te L Ranning oljemålning
Jet-Te L Ranning oljemålning
Jet-Te L Ranning oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RANNING, Jet-Te L (Danmark, född 1954): "Introvert landskap",
signerad och daterad på baksidan Jet-te L. Ranning -84, olja på duk, 130x200 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö samt Fredrik Roos samling

116115

2012-01-04