Jet-Te L Ranning oljemålning
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
RANNING, Jet-Te L (Danmark, född 1954): "Introvert landskap",
signerad och daterad på baksidan Jet-te L. Ranning -84, olja på duk, 130x200 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö samt Fredrik Roos samling
116115
2012-01-04