Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KEDJA OCH KLOCKNYCKEL, guld 18 k, kedjan stämplad L2 (1793), längd 28 cm, nyckel med graverad dekor, ostämplad, total vikt 15,5 g
Nyckeln med smärre skador, krok och ring ej guld
116122
2012-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här